Gizlilik Politikası

Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Bizimle İletişime Geçin

Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin